Izvēlieties uzņēmuma datus glabāt drošā datu centrā!

SAMAZINĀTAS IT IZMAKSAS

DATI VIENMĒR BŪS PASARGĀTI

NEPĀRTRAUKTA UZŅĒMUMA DARBĪBA

PAKALPOJUMI

Infrastrusture as a Service

Proact Cloud - Infrastruktūra kā pakalpojums, tā ir iespēja samazināt Jūsu IT izmaksas, atstājot rūpes par serveru instalāciju, aparatūru, tās izvietošanu un uzturēšanu mūsu ziņā.

Backup as a Service

Datu rezerves kopēšana un atkopšana joprojām ir izaicinājums, jo datu apjomi pieaug. Proact piedāvātais pakalpojums nodrošina datu drošību, dublējumu un atgūšanu, turklāt tas ir ļoti rentabli.

Disaster Recovery as a Service

Disaster Recovery kā pakalpojums, tā ir iespēja nodrošināt uzņēmējdarbības nepārtrauktību, izmantojot mūsdienīgas datu replicēšanas tehnoloģijas un Proact daudzu gadu pieredzi.

Dedicated Servers

Proact piedāvātais pakalpojums ir īpašs ar to, ka izdalītie serveri ir pieslēgti pie mūsu Enterprise klases datu glabātuves. Šī pakalpojuma ietvaros Proact nodrošina tehnisko atbalstu 24/7.

Docker containers as a Service

Docker pakalpojums ir iespēja lietot populāro aplikāciju konteinerizācijas risinājumu, fokusējoties uz savas aplikācijas izstrādi un atstājot rūpes par Docker platformu Proact tehnisko speciālistu ziņā.

Monitoring as a Service

Visizplatītākais MaaS lietojums ir tiešsaistes stāvokļa monitorings, kas nepārtraukti izseko noteiktus lietojumprogrammu, tīklu, sistēmu, gadījumu vai elementu statusus, kurus var izvietot mākonī.

S3 Compatible Storage

Cenas ziņā pieejama datu objektu noliktava, izmantojošā S3 protokolu. Paredzēta liela datu apjoma glabāšanai - arhīvi, rezerves kopijas ar ilgustošo glabāšanas laiku un citi. Proact piedāvājumā datu plūsma ir bezmaksas.

Microsoft 365 Backup

Risinājums prekš Microsoft 365 datu rezerves kopēšanas no Microsoft mākoņa. Šis piedāvājums ir atbilde uz Microsoft ieteikumu izveidot šādas kopijas, jo Microsoft 365 negarantē klientu datu drošību.

TIRGŪ KOPŠ 1994. GADA

Proact ir Eiropā vadošais neatkarīgais datu centra un mākoņpakalpojumu sniedzējs.


Pateicoties elastīgiem, pieejamiem un drošiem IT risinājumiem un pakalpojumiem, mēs palīdzam organizācijām:
     – Samazināt riskus
     – Samazināt izmaksas
     – Vienlaikus veicinot elastību
     – Produktivitāti un efektivitāti.


Esam īstenojuši vairāk kā 5000 veiksmīgu projektu visā pasaulē, varam lepoties ar vairāk kā 3500 klientiem, un šobrīd mākonī pārvaldām vairāk kā 100 petabaitus informācijas.


Proact nodarbina vairāk kā 800 cilvēkus 15 valstīs Eiropā un Ziemeļamerikā. Mūsu mātes uzņēmums Proact IT Group AB (publ) dibināts 1994. gadā un tas tiek kotēts Nasdaq Stokholma fondu biržā kopš 1999. gada (ar simbolu PACT).


Mēs sniedzam saviem klientiem iespēju samazināt risku, izmaksas un pats galvenais – nodrošinām uzlabotus pakalpojumus.

UZTICAMS PARTNERIS

Latvijā īpaši lepojamies ar plašo kompetenču loku un klientu portfeli, kurā ietilpst tādas organizācijas kā:

PROACT CLOUD

Latvijā 2 un vairāk kā 20 datu centru lokācijas Eiropā. Vairāk kā 50 organizācijas Latvijā veiksmīgi izmanto Proact Cloud. Kopējais Latvijas klientu datu apjoms pārsniedz 200TB.

Drošs Internet savienojums, izmantojot vairākus neatkarīgus operatorus un BGP maršrutēšanas tehnoloģiju. Vidējais pieejamības rādītājs 5 gadu laikā, kopš Proact Cloud pieejams klientiem, ir >99,995%.

Proact IT Latvia civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta grupas līmenī, tās kopējais segums ir 10 miljoni Euro.

PRIEKŠROCĪBAS IZVĒLOTIES PROACT CLOUD

Enterprise līmeņa infrastruktūra

Aizsardzība no datu zuduma

Nav jādomā par “dzelžiem”

Cilvēkresursu ekonomija

Aizsardzība no lokālajiem riskiem

CAPEX->OPEX

PARTNERI

Proact ir pirmie un vienīgie Enterprise līmeņa VMware servisa nodrošinātāji Latvijā. Tas nozīmē, ka varam lepoties ar zināšanām un sertificētiem speciālistiem darbā ar VMware, un esam sevi ilgstoši pierādījuši strādājot ar VMware tehnoloģijām.

Proact ir pirmais un vienīgais Veeam Cloud and Service nodrošinātājs ar Zelta statusu Latvijā. Arī Veeam kompetenci esam attīstījuši vairāku gadu garumā un sasnieguši Latvijai unikālu līmeni šo Veeam tehnoloģiju apguvē. Ir pieejama Cloud Connect funkcionalitāte.

Proact ir HDS/Hitachi Vantara vienīgais autorizētais servisa centrs un Platīna partneris Latvijā ar ilgstošu, veiksmīgu sadarbību.

Proact ir Dell&EMC – Gold partners.

Zabbix – sertificēti inženieri.

LICENCES

Mēs labi pārzinām programmatūras izstrādātāju licencēšanas politiku, un līdz ar to varam palīdzēt izvēlēties vispiemērotāko opciju. Piedāvājam Microsoft licencēšanas variantu, tai skaitā nomu SPLA programmas ietvaros, kā arī palīdzam klientiem orientēties Oracle produktu licencēšanas politikā, kas citkārt nezināšanas dēļ var novest pie apjomīgām soda naudām.

PROACT CLOUD – KĀ ŠEIT NOKĻŪT

1. Visa pamatā ir saruna ar klientu, tiek novērtēta esošā organizācijas IT infrastruktūra un sagatavots augsta līmeņa novērtējums.

2. Uz novērtējuma pamata tiek izstrādāts saskaņots tehniskais piedāvājums un finanšu piedāvājums.

3. Ja nepieciešams, tiek izplānots migrācijas process.

Proact ir pieredze ar dažādas sarežģītības projektiem. Atsevišķos gadījumos ir veikta pilna datu bāžu migrācija, nodrošinot pakalpojuma nepārtrauktu pieejamību. Process iekļāva detalizētu migrācijas plāna izstrādi un testēšanu gandrīz mēneša garumā, līdz bija pārliecība, ka biznesa procesi nekādā veidā netiks ietekmēti. Tālākā sadarbība jau norisinās gandrīz nemanāmi, mēs nodrošinām infrastruktūras pieejamību un tehnisko atbalstu. Tehniskais atbalsts tiek sniegts 24/7.

PROACT – Jūsu partneris ceļā uz mākoni