Disaster Recovery as a Service

Disaster Recovery kā pakalpojums
Proact Cloud – Disaster Recovey kā pakalpojums, tā ir iespēja nodrošināt uzņēmējdarbības nepārtrauktību, izmantojot mūsdienīgas datu replicēšanas tehnoloģijas un Proact daudzu gadu pieredzi.

Jūs saņemsiet iespēju ātri atjaunot savu IT sistēmu darbību Proact Cloud mākoņdatošanas infrastruktūrā, gadījumā, ja Jūsu primārā IT infrastruktūra vairs nebūs pieejama. Pakalpojums ir pieejams izmantojot VMware vCenter Site Recovery Manager, Veeam Backup & Replication, EMC NetWorker u.c. tehnoloģijas vai arī izmantojot replikāciju datu masīvu līmenī – Hitachi TrueCopy Remote Replication, NetApp SnapMirror u.c.

Proact Cloud – Disaster Recovey kā pakalpojums vienmēr nozīmē detalizētu projekta plānošanu, integrēšanu un testēšanu.

Galvenās priekšrocības

EFEKTĪVA UZŅĒMĒJDARBĪBA
Proact var ātri pārkopēt datus un lietojumprogrammas no jebkuras platformas uz vienu no tā drošajiem datu centriem. Lai uzņēmums varētu nepārtraukti darboties, kļūmes gadījumā mēs pieslēdzam jūsu lietotājus šiem attāli saglabātajiem datiem un lietojumprogrammām.

TEHNOLOĢIJU PAMATI UZŅĒMUMA LĪGUMĀ PAR PAKALPOJUMU LĪMENI
Uzņēmumam, kas parasti strādā ar tehnoloģiju augstākajiem standartiem, mākoņošanā ir svarīgi uzturēt tādu pašu drošības, uzticamības un veiktspējas līmeni. Tāpēc Proact piesaista nozares atzītākos tehnoloģiju ražotājus, lai piedāvātu augstākā līmeņa SLA nosacījumus.

UZTUR JŪSU DATU DROŠĪBU
Proact speciālistu grupa vienmēr pārliecināsies, lai jūsu specifiskās drošības, pieejamības un atbilstības prasības būtu izpildītas. PCI-DSS, Sarbeinsa-Okslija prasības, Veselības apdrošināšanas pārnesamības un uzskaites likums vai Pārtikas un zāļu administrācijas standarti ir tikai daži no piemēriem, kas apliecina mūsu plašo pieredzi darbā ar specifiskām vertikālajām nozares prasībām.