Infrastructure as a Service

Proact Cloud – infrastruktūra kā pakalpojums, tā ir iespēja samazināt Jūsu IT izmaksas, atstājot rūpes par serveru instalāciju, aparatūru, tās izvietošanu un uzturēšanu mūsu ziņā. Jūsu serveri būs pieejami caur šifrētu datu pārraides kanālu, kas ļaus ar tiem strādāt tā, it kā tie atrastos Jūsu birojā. Proact Cloud ir uzbūvēts, izmantojot vadošo ražotāju tehnoloģijas – Dell serveru klāsteris, Hitachi Data Systems datu glabāšanas iekārtas ar simetriskiem (symmetric) active/active kontrolieriem un virtualizācijas platformu VMware vSphere Enterprise Plus. Risinājumu regulāri apkalpo tikai ražotāju sertificēti speciālisti. Līgumā atspoguļoto garantēto pieejamību līdz pat 99.99%, mēs nodrošinām gan ar dublētiem sakaru kanāliem, elektrības padevi un aparatūras komponentiem visos līmeņos, gan ar pastāvīgu monitoringu un automatizētu pārslēgšanos.

Jums noteikti patiks iespēja pārvaldīt organizācijas resursus Jūsu Virtuālajā Datu centrā caur VMware vCloud Director, dinamiski veidojot jaunus virtuālos serverus un pielāgojot esošo serveru resursus organizācijas vajadzībām un iespējām. Ja vēlēsieties, arī par to parūpēsimies mēs, bez papildus maksas.

Proact Cloud datu centrs Latvijā atbilst Uptime Institute TIER 3 standarta prasībām un nodrošina piekļuvi pie Latvijas interneta resursiem caur diviem neatkarīgiem pieslēgumiem pie LIX (Latvian Internet eXchange), ar pieslēgumu pie SMILE (Santa Monica Internet Local Exchange) kā arī izmantojot tiešu datu plūsmas apmaiņu (direct peering) ar vairākiem Latvijas interneta pakalpojumu sniedzējiem.

Pakalpojuma cena ir atkarīga no nepieciešamo resursu apjoma – CPU, RAM, HDD un datu rezerves kopiju daudzuma, kā arī no Jūsu specifiskajām prasībām un nepieciešamajām pieejamības garantijām.

Galvenās priekšrocības

SAMAZINA INFORMĀCIJAS TEHNOLOĢIJU IZMAKSAS

Proact Cloud modelim, kas paredz samaksu atkarībā no izmantošanas, nav nepieciešams plānot sākotnējās investīcijas vai kapacitāti. Proact nodrošina, ka apjoms vienmēr ir pieejams un pārskatāmi piešķirams tiešsaistē. Sadarbojoties ar Proact, jūs varat veicināt uzņēmuma infrastruktūras risinājuma iekšējo resursu samazināšanu līdz pat 100%, plānošanu un realizēšanu.

ĀTRI REAĢĒ UZ MAINĪGAJĀM UZŅĒMĒJDARBĪBAS PRASĪBĀM

Proact infrastruktūra kā pakalpojums sniedz jums iespēju gan palielināt, gan samazināt datu krātuves apjomu. Jūs varat atbilstoši pieprasījumam pievienot jaunas funkcijas, lai ātrāk un vieglāk izmantotu jaunu uzņēmējdarbības iespēju priekšrocības un uzturētu konkurētspēju.