PIETEIKUMS 2 NEDĒĻU BEZMAKSAS PERIODAM

Proact ir Eiropā vadošais neatkarīgais datu centra un mākoņu pakalpojumu sniedzējs. Pateicoties elastīgiem, pieejamiem un drošiem IT risinājumiem un pakalpojumiem, mēs palīdzam organizācijām samazināt risku un izmaksas, vienlaikus veicinot elastību, produktivitāti un efektivitāti. Esam īstenojuši vairāk kā 5000 veiksmīgu projektu visā pasaulē, varam lepoties ar vairāk kā 3500 klientiem, un šobrīd mākonī pārvaldām vairāk kā 100 petabaitus informācijas. Proact nodarbina vairāk kā 800 cilvēkus 15 valstīs Eiropā un Ziemeļamerikā. Mūsu mātes uzņēmums Proact IT Group AB (publ) dibināts 1994. gadā un tas tiek kotēts Nasdaq Stokholma fondu biržā kopš 1999. gada (ar simbolu PACT). Mēs sniedzam saviem klientiem iespēju samazināt risku, izmaksas un pats galvenais – nodrošinām uzlabotus pakalpojumus.

2 datu centru lokācijas Latvijā un vairāk kā 20 lokācijas Eiropā. Vairāk kā 100 organizācijas Latvijā veiksmīgi izmanto Proact Cloud. Kopējais Latvijas klientu datu apjoms pārsniedz 200TB.
Drošs Internet savienojums, izmantojot vairākus neatkarīgus operatorus un BGP maršrutēšanas tehnoloģiju. Vidējais pieejamības rādītājs 5 gadu laikā, kopš Proact Cloud pieejams klientiem, ir >99,995%.
Proact IT Latvia civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta grupas līmenī, tās kopējais segums ir 10 miljoni Euro.

PROACT Cloud partneri


    Interesējošie pakalpojumi:

    Infrastructure as a ServiceBackup as a ServiceDisaster recovery as a ServiceDedicated serversDocker containers as a ServieMonitoring as a Service