Par mums

Proact ir Eiropā vadošais neatkarīgais datu centra un mākoņpakalpojumu sniedzējs.

Esam īstenojuši vairāk nekā 5000 veiksmīgu projektu visā pasaulē, varam lepoties ar vairāk nekā 3500 klientiem, un šobrīd mākonī pārvaldām vairāk nekā 100 petabaitus informācijas.

Proact ir pirmie un vienīgie Enterprise līmeņa VMware servisa nodrošinātāji Latvijā. Tas nozīmē, ka varam lepoties ar zināšanām un sertificētiem speciālistiem darbā ar VMware, un esam sevi ilgstoši pierādījuši strādājot ar VMware tehnoloģijām.

Proact ir pirmais un vienīgais Veeam Cloud and Service nodrošinātājs ar Zelta statusu Latvijā. Arī Veeam kompetenci esam attīstījuši vairāku gadu garumā un sasnieguši Latvijai unikālu līmeni šo Veeam tehnoloģiju apguvē. Ir pieejama Cloud Connect funkcionalitāte.

Proact ir HDS/Hitachi Vantara vienīgais autorizētais servisa centrs un Platīna partneris Latvijā ar ilgstošu, veiksmīgu sadarbību.

Licences

Mēs labi pārzinām programmatūras izstrādātāju licencēšanas politiku, un līdz ar to varam palīdzēt izvēlēties vispiemērotāko opciju. Piedāvājam Microsoft licencēšanas variantu, tai skaitā nomu SPLA programmas ietvaros, kā arī palīdzam klientiem orientēties Oracle produktu licencēšanas politikā, kas citkārt nezināšanas dēļ var novest pie apjomīgām soda naudām.

Partneri

Dell Titanium partner

Proact IT Latvia SIA

Duntes 23A, Rīga, LV-1005