Proact Cloud - Infrastruktūra kā pakalpojums, tā ir iespēja samazināt Jūsu IT izmaksas, atstājot rūpes par serveru instalāciju, aparatūru, tās izvietošanu un uzturēšanu mūsu ziņā.
Datu rezerves kopēšana un atkopšana joprojām ir izaicinājums, jo datu apjomi pieaug. Proact piedāvātais pakalpojums nodrošina datu drošību, dublējumu un atgūšanu, turklāt tas ir ļoti rentabli.
Disaster Recovery kā pakalpojums, tā ir iespēja nodrošināt uzņēmējdarbības nepārtrauktību, izmantojot mūsdienīgas datu replicēšanas tehnoloģijas un Proact daudzu gadu pieredzi.
Visizplatītākais MaaS lietojums ir tiešsaistes stāvokļa monitorings, kas nepārtraukti izseko noteiktus lietojumprogrammu, tīklu, sistēmu, gadījumu vai elementu statusus, kurus var izvietot mākonī.
Docker pakalpojums ir iespēja lietot populāro aplikāciju konteinerizācijas risinājumu, fokusējoties uz savas aplikācijas izstrādi un atstājot rūpes par Docker platformu Proact tehnisko speciālistu ziņā.
Proact piedāvātais pakalpojums ir īpašs ar to, ka izdalītie serveri ir pieslēgti pie mūsu Enterprise klases datu glabātuves. Šī pakalpojuma ietvaros Proact nodrošina tehnisko atbalstu 24/7.
Cenas ziņā pieejama datu objektu noliktava, izmantojošā S3 protokolu. Paredzēta liela datu apjoma glabāšanai - arhīvi, rezerves kopijas ar ilgustošo glabāšanas laiku un citi. Proact piedāvājumā datu plūsma ir bezmaksas.
Risinājums prekš Microsoft 365 datu rezerves kopēšanas no Microsoft mākoņa. Šis piedāvājums ir atbilde uz Microsoft ieteikumu izveidot šādas kopijas, jo Microsoft 365 negarantē klientu datu drošību.